Sprawdź nasze dotychczasowe realizacje!

Myślisz o złożeniu zamówienia w Printing Season? Zachęcamy do przyjrzenia się naszym dotychczasowym realizacjom.

Sitodrukiem zajmujemy się już od wielu lat i zdążyliśmy wykonać setki ciekawych projektów. Produkowaliśmy koszulki, torby, podkoszulki, bluzy reklamowe, eventowe, muzyczne i wiele innych, zarówno dla małych, jak i dużych firm. W naszym portfolio prezentujemy wybrane realizacje. Zamieściliśmy tu przykładowe printy, jakie wykonaliśmy w Printing Season.

Przy doborze projektów, które trafiły do portfolio, kierowaliśmy się przede wszystkim kryterium różnorodności. Wszystko po to, by jak najlepiej zaprezentować wszechstronność naszej oferty, różne efekty, jakie można osiągnąć za pomocą sitodruku oraz umożliwić porównanie rozmaitych rodzajów nadruków. Chcemy w ten sposób ułatwić wybór najlepszego rozwiązania przy składaniu zamówieniu.

W portfolio znajdziesz więc pełen przekrój naszej twórczości. Prezentujemy nadruki wykonane różnymi rodzajami farb (plastizolowymi, wodnymi oraz wywabowymi – każda z nich daje zupełnie inny efekt). Mieliśmy już okazję przygotowywać printy w różnych wariacjach kolorystycznych: czarno – białe, utrzymane w jednolitej kolorystyce i niezwykle barwne. Umieściliśmy w tej kategorii nadruki nakładane na torby, koszulki, bluzy oraz umieszczane na różnych tkaninach – jasnych, kolorowych, czarnych.

Zajmujemy się przenoszeniem na materiały bardzo rozmaitych grafik: od napisów, przez proste rysunki aż po logotypy i wreszcie bardzo skomplikowane wzory, wymagające ogromnej dbałości o najmniejsze szczegóły. Tutaj możesz zapoznać się z rezultatem naszych prac – i przekonać się, że odnajdujemy się doskonale w każdej tematyce.

Samo zdjęcie gotowej grafiki to dla Ciebie za mało, by podjąć decyzję? W takim razie zapraszamy także do działu „Próbki”. Osoby, które wypełnią formularz, mogą otrzymać zestaw próbek, aby przekonały się, jak wyglądają nasze nadruki, przetestowały ich trwałość oraz porównały różne rozwiązania.